Sign up Log in
English Language Institute

English Language Institute

speak english
14 Oct
ENG45  0

parmaklar stres ve ağrımızı nasıl etkiliyor?

 

 

 

 

Günümüzde, teknoloji gelişi ve medya araçlarının kullanımı ile insanlardaki stres hızla artmıştır. Japonya'da yaygın olan ve çok küçük bir zaman içinde stress üzerine büyük bir etkisi olanve stresi azaltan yollardan biri, aşağıda açıklayacağım şeklidir.

Yaşam için biraz stres gerekiyor, ancak bu stres kontrol altında tutulmalı. Ancak hızlı ve kolay bir yol var. bu yöntemde elinizden yardım almanız gerekir.  Ancak bundan önce, hayatınızdaki her parmağın etkisini bilmeniz ve bu parmağın size nasıl bir karakter olduğunuzu gösterdiğini bilmeniz gerekir.

Başparmak (Thumb)

Başparmak, öfke ve kaygı gibi hislerle ilgilenir. Ve  mide ağrısı, deri hastalıkları, sinirsel bozukluklar ve baş ağrısı gibi ağrıları hafifletir.

İşaret parmağı (Index Finger)

Korku ile savaşmak için bize eşlik eder. Buna ek olarak, sırt ağrısı, diş ağrısı, kas ağrıları ve sindirim sistemi bozuklukları gibi ağrıları azaltıyor.

Orta parmak (Middle finger)

Öfke kontrolü orta parmak işidir. Menstrüel (adet) ağrı, migren ve yorgunlukbu parmakla tedavi edilebilir.

Yüzük parmağı (Ring Finger)

Bu parmak bize depresyon ve rahatsızlık karşısında yardımcı olur. Solunum problemleri, astım, deri hastalıkları ve gastrointestinal rahatsızlıkları bu parmak yardımıyla kaybolur.

Küçük parmak ( Baby Finger or Pinky )

Küçük parmak bizim güvenimizi yükseltir. Bizde sakin ve olumlu düşünmeyi geliştirir. Kalpteki ağrı, boğaz, kemik ve karın ağrılarını azaltılması bu parmağın etkilerinin bir diğeridir.

Şimdi, her parmağın özelliklerini bildiğinize göre,her gün parmaklarınızı masaj yaparak ağrılarınızı azaltabilirsiniz. Tüm bu görevlerin sürekli  yapılması ve  tekrar gerektirdiğine dikkat edilmelidir. İstediğiniz sonucu elde etmek için her gün bu işleri tekrarlayın.

 


 

 

Online İngilizce Eğitimi ENG45.com


  Register

Comments (0)

Send Comment


Message

English educational institution 2010-2020.

ooPeg.com © All Rights Reserved.