Sign up Log in
English Language Institute

English Language Institute

speak english
18 Oct
ENG45  0

Neden Filipinler'e gidelim?

 

 

 

 

İnsanlar

Filipinler, dünyanın en iyi insanlarına sahip olan ülkelerden  biridir. Gece yarısı onları uyadsanız ya da şehrin manzaraları hakkında aptalca sorular sorarsanız bile, size bir gülümsemeyle cevap verecekler. Onlar son derece sıcak, samimi ve misafirperverlerdir. Bu ülkenin insanları, Kızılderililer gibi konukları Tanrı olarak görüyorlar. Sizi evlerine davet ediyorlar ve gece şarkılarını söylemeye katılmanızı  istiyorlar. Bu ülkede Lechon, Adbo, Halo Halo Tatlısı gibi leziz gıdalar ve ucuz fiyatla karşılayabileceğiniz çok şey var. Burada, deniz ürünleri çeşitleri ve tropik meyvelerle taze meyve suları, sizi şaşırtacak.

Farklı deneyimler çeşitliliği

Sıcak sudaki adaları ve bozulmamış plajları sörf yapmak, aktif yanardağların görülmesi, mağaracılık, yürüyüş, dünyanın nefes kesen sualtı dünyasını  görmek için okyanusta dalışı yapma, tarihi geçmişi keşfetme, kırbaçlama yollarını keşfetme ve başka ne düşündüğünüz işleri  bu güzel ülkede yapabilirsiniz. Filipinler doğanın ve vahşi yaşam arkadaşlarının cennetidir; bu ülkede 200 tür memeli hayvan, 600 kuş türü ve 488 mercan türü yaşamaktadır. En büyük feribot nehrinde yelken açmanın ne kadar heyecanlı olduğunu hayal edebiliyor musunuz? Kesinlikle kendiniz yaşayamazsınızsa, hissedemezsiniz.

Beklenmedik adalar

Diğer ülkelerde kalabalık olmayan güzel ve rüya gibi bir plaj bulmak çok zordur, ancak Filipinler'de çok güzel ama gizlilik plajlar var. 7,000'den fazla adadan oluşan bir ülkede her yerde güzel kumsallar bulabilirsiniz. Mutlu aktivitelerin kıyısında bir rüyanın gerçekleşmesini isterseniz, Buraa adası sizin için en iyi yer. Nefes kesen bir manzara istiyorsanız, Panglao Adası'ndaki Dumalou Plajı'na gidin. Filipinler'de, sakin ve rüya gibi plajları bulmak için saatlerce bir tekneye binmek zorunda değilsiniz. Bu ülkenin sahilindeki dalış gerçekten harika çünkü bilinen 500 mercan türlerinden  400 türü bu ülkede ve sualtı dünyasında onları yakından görebileceksiniz.

Asya ‘nın Güney Amerikası!

Filipinler 350 yıl İspanya'nın egemenliğindeydi ve mimari, din, kültür ve festivaller açısından Güney Amerika’ya benziyor. Fakat İspanyolca'nın Filipinler'de ilk kullandıkları dil olmadığının nedeni , Feilin'deki İspanyol halkın yerli halkla birlikte olmadığıdır. Birleşik Devletler de 48 yıldır ülkeyi yönetti ancak İspanya'nın aksine yerel halk tarafından açıkça kabul edildi, bu yüzden bu ülkedeki insanların% 90'ı İngilizce konuşuyor ve en muhteşem sporları tam anlamıyla basketboldur. Onların taşınmasında kullanılan en ünlü araçlar olan Gipani, Amerika Birleşik Devletleri'nden bir armağandır.

 


 

 

 

 

Online İngilizce Eğitimi ENG45.com


  Register

Comments (0)

Send Comment


Message

English educational institution 2010-2020.

ooPeg.com © All Rights Reserved.