Sign up Log in
English Language Institute

English Language Institute

speak english
27 Aug
ENG45  0

İngilizce öğrenmek için kısa bilgi ve notlar

 

İngilizce öğrenmek için kısa bilgi ve notlar:

İngilizce öğrenmekle ilgili çok şey okudunuz olabilir. Genellikle, yeni bir dili öğrenmeye başlamak için, dil öğrenmede size yol gösteren ipuçlarını bilmeniz gerekir.

İlk adım, gerçekliliktir. Önce seçtiğiniz dil ile ilgili bazı sözcükleri öğrenip ve daha sonra dilbilgisini öğrenmeniz en iyisidir.

İkinci adım, dil öğrenmek için eşsiz ve uygun bir yol seçmektir. Yorgun, hasta veya rahatsızlığınız olduğunda bile ona devam edebileceğiniz bir yolu seçin.Öğreniminizi engelleyecek herhangi bir şeye izin vermeyin.

Üçüncü adım, dil öğrenmeyi günlük yaşantınızın ayrılmaz bir parçası haline getirin. Her fırsatı kullanarak dile yaklaşın. Ev aletlerine yapıştırıcılar takın. Hayatınızda yaşayan olayları İngilizce bilen bir hayali arkadaşınıza anlatın.

Dördüncü adım, teknoloji kullanımıdır. Bir dil öğrenmek için mevcut pek çok uygulamar var. Dil öğrenmeye yardım eden oyunlar veya flashcards'a benzer uygulamalar ve yazılımlar var. Ayrıca, çevrimiçi İngilizce dil öğrenme web siteleri var, bunlar ile temel seviyeden ileri düzeylere kadar öğrenebilirsiniz.

Beşinci adım, dile özgü bir görünüm oluşturmaktır. Her zaman yeni bir dil öğrenmenin ilerlemeyle ilgili olduğunu ve hayatta daha fazla başarı elde etmeye yönelik bir adım olduğunu unutmayın.

Altıncı adım, arkadaşlardır. Yeni arkadaşlar bulun.Yabancı bir arkadaşın olması, bir dil öğrenmenize çok yardımcı olur. Arkadaşlarınızı, İngilizceyi iyi bilen insanlar arasından seçmeye çalışın.

Yedinci adım, korkularınızın üstesinden gelmektir. Hatalar yapmaktan korkmayın. Sabırlı olun, konuşurken kararlı olun. Her ne kadar Konuşmanızda daha çok çaba göstersenizse, yavaş yavaş iyi İngilizce konuşma hedefinize ulaşabilrsiniz.

Unutmayın ki sadece bu noktalar bir dil öğrenmek için yeterli değildir.Bu ipuçlar, yalnızca bir dil öğrenmede anahtar olabilir. Söylediğimiz konulara göre, İngilizce öğrenmede mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. 

 


  

İngilizce online kursu
 
 
 
 
 
İngilizce Öğretimi online kursu ENG45.com
 


  Register

Comments (0)

Send Comment


Message

English educational institution 2010-2020.

ooPeg.com © All Rights Reserved.