Sign up Log in
English Language Institute

English Language Institute

speak english
7 Nov
ENG45  0

Fransa’nın Güzel Otelleri tanıtımı

Fransa cazip mimari ve etkileyici cazibe merkezlerine sahip binalarla doludur; Fransa'ya seyahat etmeyi planlıyorsanız, Paris, Annecy ve Antibes şehirlerine uğrayın ve bu şehirlerin gezilerinin tadını çıkarın. Fransa'da en iyi anları yapmak için, seyahatiniz için mükemmel otel seçtiğinizden emin olun. Size Avrupa'da garip, lüks ve güzel bir oteli temsil eden en güzel Fransız otellerinden bazılarını tanıtmak istiyoruz. WWW.ENG45.COM sitesiyle beraber olun.

 

 

 Shangri La Otel – Paris

 

Fransız tarihini hatırlatan bir otel arıyorsanız, hiçbir otel Shangri-La'dan daha iyi değildir. Bu otel bir zamanlar Bonaparte ailesinin eviymiş ve lüks ortamı kesinlikle Napolyon'un isteğiymiş, kardeşinin torunu, Prens Bonaparte, günümüzde daha çok onun için önemli olduğu otelden gözüken Eyfel Kulesi manzarasını sevmediği çok garip bir şey. Otelin mesafesi ana metro istasyonundan bir kaç daka yürüyüi yapma mesafesinde, ancak konuklar genellikle lezzetli yemekler ve otelin güzel atmosferi nedeniyle otelden ayrılmak istemiyorlar.

 

 Le Moulin du Roc Otel

 

Mullin De Rock Otel, yemyeşil bir bahçenin yanında bulunan seçkin ve özel bir oteldir.Öncelikle 17. yüzyıldan kalma bir fabrika olan bu otel, Inon Nehri kenarında bulunmaktadır ve yalnızca 15 oda içermektedir. Misafirler, bu otelde sakin bir ortamda dinlenmenin tadını çıkarabilirler. Oteldeki imkanlar arasında tenis kortu, yüzme havuzu ve eski ve yerel Fransız mutfakların pişirildiği bir restoran bulunmaktadır.

 

 Chateau Otel

 

Akdeniz'in sınırında, Monako'ya sadece birkaç kilometre mesafede yer alan otel, 400 yaşına dayanan tarihi bir binadır; ama odaları, Wi-Fi ve TV olanaklarıyla tamamen moderndir. Çoğu odada taş duvarlar var, bazıları da güzel okyanus manzaralarına sahipler. Bu otelin en iyi kısmı, cam duvarlı ve Akdeniz sularına bakan restoranıdır.

 

 L’Emprial Palace Otel – Annecy

 

Bu otelin güzel binasını gördüğünüzde Fransa’nın özel tarihi dönemlerini hatırlarsınız. Otel, 1913 yılında Annecy Gölü yakınlarında kurulmuştur. Bu güzel otelde şehirden bir süre uzaklaşıp göl ve yemyeşil ve güzel çevresi olan bir ortamda yaşayabilirsiniz. Çoğu odada özel bir balkon vardır, bu sayede konuklar balkona kolayca gidip ve çevrenin tadını çıkarabilirler. Otelde ayrıca mutlu anlar yaşatacak pek çok olanak bulunmaktadır.

 

 Carlton Otel – Ken

 

Her yıl Ken’de Film  Festivalı yapılıyor, Ken şehrinde  yer alan Carlton Otel, Ken Gölü'nün yanında ve birçok oda güzel göl manzarasına sahiptir; ve otelin özel sahilini de kullanılabilirsiniz.

 

 Plaza Athenee Otel – Paris

 

Paris'e seyahat etmeyi planlıyorsanız ve her şeyin  en iyi olmasını istiyorsanız, Athenee Plaza Hotel sizin için ideal olacaktır. Otelde leziz yemekleri deneyebileceğiniz 4 popüler restoran bulunmaktadır.  1913 yılında açılan bu otel, zengin ve ünlü insanlar için lüks bir ikamet yeri haline gelmiş.


 

 

Online İngilizce Eğitimi ENG45.com


  Register

Comments (0)

Send Comment


Message

English educational institution 2010-2020.

ooPeg.com © All Rights Reserved.