Sign up Log in
English Language Institute

English Language Institute

speak english
4 Nov
ENG45  0

Bu işaretleri bilerek, hayatınızı koruyun

 

 

 

Hasta bir çalışma ortamında çalıştığınızı düşünüyorsanız, çalışma ortamınızı yeniden değerlendirmenin zamanı gelmiştir. Belki de bu şirketlerle işbirliğe devam etmeniz, zihinsel sağlık ve kariyer yolunuzu tehdit etmektedir. Sağlıksız çevre, kişisel ve çalışma hayatınıza çok fazla telafi edilemez zarara neden olacaktır.

Çalışma ortamının sağlığının korunmasının bireysel çalışanlara bağlı olduğunu bilmeniz gerekir. Olduğunuz herhangi bir iş pozisyonda çevrenizi dikkatle izlemelisiniz. Örneğin, sadece bir harap elma elmaların geri kalanını mahvetmek için yeterlidir.

"Sharp eyes" adlı bir kitap, nitelikli bir yöneticinin nasıl çalışma ortamını geliştirdiği gerçeğini ifade eder. Çalışma ortamınıza zarar veren özelliklerin yedisini öğrenmek için WWW.ENG45.COM sitesinden ayrılmayın.

Hesap verebilirlik politikasına göre dayalıdır.

Yönetim odağı bu tür sorunlar ve hataların peşinde. Ayrıca, olumlu geribildirime tepki vermiyor. Elbette, bazı durumlarda teşvik edilmiş gibi davranıyor olabilir, ancak çoğu durumda suçlama önceliklidir.

Karmaşık süreçler

En küçük ve en az önemli konular için, idari süreçler ve kontrolör yönetim ile karşılaşacaksınız.

Kârlılığa fazla odaklanmak

Şirket, çalışanlarının istek ve ihtiyaçları ne olursa olsun, maliyetleri düşürmek ve üretimi artırmak için çalışanlarını zorlarken kendi kârlılığını düşünüyor.

Şiddetle davranmak

Yönetimin çalışanlarla davranma tarzı şiddet ve Küfürledir;  hatta bazı durumlarda Çalışanlar arasındaki çatışmaya, yönetim sessizliği eşlik ediyor.

Yanlış fikirler

Yönetim, Çalışanları yalnızca ek maliyet olarak değerlendiriyor ve çalışanların refah durumuna dikkat etmiyor. Çalışanlar arasında empati kurma çabası yoktur ve bu durumda Motivasyonsuz ve yorgun çalışanlarla karşı karşıya kalacaksınız.

Yanlış yolla yarışmak

Bu gibi durumda, çalışanlar yanlış bir rekabetle karşı karşıya kalmaktadırlar; ve Değerlendirmeler, ekip çalışmasından ziyade bireysel fonksiyonlara odaklanmaktadır.

İş ve yaşam dengesi eksikliği

Kişisel ve iş hayatı birbiriyle çatışmaktadır. Genellikle iş bu şirketlerde haftada 50 saatten fazla yapılır. Çalışanlar haftasonları için bir programa sahip olamazlar ve iş iletişimi için haftada yedi gün, günün 24 saati kullanılabilir olmalıdırlar. Kimseye, Başkalarına ve hatta topluma hizmet edip etmediği veya dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek istedikleri önemli değil.

 


 

 

 

Online İngilizce Eğitimi ENG45.com


  Register

Comments (0)

Send Comment


Message

English educational institution 2010-2020.

ooPeg.com © All Rights Reserved.