Sign up Log in
English Language Institute

English Language Institute

speak english
29 Oct
ENG45  0

Çin'deki Grand Royal Guanzhou Otelini Tanıyalım


 

 

 

Guangzhou, Çin'in güney eyaletlerinde Guangdong Eyaletinin başkenti ve en kalabalık şehridir. Şehrin yeni alanlarından ve  güzel gökdelenleri olan Tianhe bölgesidir. Bölgede gökdelenler arasında birçok ünlü oteller bulunmakta ve onlardan biri ünlü olan 5 yıldızlı Grand Royal otelidir

5 yıldızlı Grand Royal Hotel, Tianhe Ticari Bölgesi'nde yer almaktadır. Bu lüks otelin tasarımında hem Çin'in geleneksel yönlerine odaklanmış ve hem modern uygulamaları uygulamaya çalışmışlar. Guanzhou, kültürel aktiviteleri sevenleri mutlaka memnun edecek .Bu şehirde, güzel tepeleri ve güzel bahçeleri görebileceğiniz Yueixiu Park'a gidin. Guangzhou'ya özellikle iş için gitmek isterseniz bu iyi bir oteldir.

Grand Hotel Royale'de ücretsiz internet ve büyük odalar bulunmaktadır. Tüm modern odalarda konforlu bir şekilde döşenmiştir ve klima, banyo, saç kurutma makinesi, çay makinesi, ve minibar bulunmaktadır. Odanıza girer girmez, bir şişe su ile bir tabak meyve getirilir.

Herhangi bir şehre gittiğinizde sadece yerel yemekleri yiye insanlardan biriyseniz, ,Fortune resturanına gidin; çünkü burada yalnızca Guanzhou yemekleri servis edilir. Ancak, diğer yemekleri de denemek isterseniz, Dey Royal resturanına gidin, çünkü uluslararası ve Güneydoğu Asya yemekleri burada servis edilir. Otelin restoranında her sabah büfe kahvaltı  servis edilir.

Otelin eğlencerinden, bol alana ve temiz suya sahip açık yüzme havuzudur ve orada yüzüp serinleyebilirsiniz. Daha fazla Spor yapma imkanı arıyorsanız, otelin kulübüne gidin; orada egzersiz yapabileceğiniz birçok spor makineleri var. Diğer hobileri ararsınız, tenis oynamak ve mini golfin tadını çıkarabilirsiniz.

Toplu taşıma araçlarına ulaşmanız için otelden 15 yürüyerek, Huangcun Metro İstasyonu'na ulaşabilirsiniz ve orada gelişmiş trenlerle şehren herhangi bir noktasına isterseniz gidebilirsiniz. Otel, merkezi bir konuma sahiptir ve metro ve otobüs istasyonlarına yakındır.

Otelin, ünlü merkezlere olan uzaklığı:

Sergi merkezi: arabayla 10 dakika

Bayon Uluslararası Havaalanı: 40 dakika sürüş mesafesi

Kanton Kulesi: 8,7 km

İnci Nehri: 15 km

Guangzhou'daki Grand Royal  otelin İmkanları:

Kapalı yüzme havuzu, açık havuz, kulüp, mini golf, tenis kortu, restoran, çamaşırhane, arazi, otopark, faks, fotokopi, iş merkezi ve …

 


 

 

 

Online İngilizce Eğitimi ENG45.com


  Register

Comments (0)

Send Comment


Message

English educational institution 2010-2020.

ooPeg.com © All Rights Reserved.