Sign up Log in
English Language Institute

English Language Institute

speak english
8 Nov
ENG45  0

Ücretsiz internet bulunan 5 şehir

 

 

 

Seyahatiniz sırasında e-postaları kontrol etmek, yeni yollar keşfetmek veya akşam yemeği için bir restoran rezervasyonu yapmak istiyorsanız, bu listedeki herhangi bir şehre seyahat etmeyi planlıyorsanız, İnternet erişimi ve sosyal ağları kontrol etme konusunda hiçbir endişeniz olmasın. Bu şehirlerde çoğu kamuya açık yerde Internet'e kolayca erişebilirsiniz. İster bir İspanyol kafede kahve keyfini çıkardığınızda, ister Louvre Müzesi'ni ziyaret ettiğinizde, ister Seul'taki bir otobüs veya metroyla seyahat ettiğiniz zaman olsun, hedefinizin neresi olursa olsun, Bu şehirlerde İnternet üzerinden aileniz ve arkadaşlarınızla kolayca iletişim kurabilir ve iyi olup olmadıklarını öğrenebilirsiniz. Bu 5 şehiri tanımak için WWW.ENG45.COM sitesiyle beraber olun.

1.  Barselona

Rüya gibi bir şehir olan Barselona’yı ziyaret ettiğiniz sırasında sahilde yürürken veya ünlü ve renkli binalarını görürken e-postalarınızı ve sosyal ağlarınızı kolayca kontrol edebilir ve başkalarına olağanüstü zamanınızı anlatabilirsiniz! Bu Kuzey İspanyol şehri, müzelerden galerilerden güneşli sahillere kadar her yerde internete erişmenizi sağlayan geniş ve ücretsiz bir genel Wi-Fi şebekesine sahiptir.

2.  Perth

Belki de en çok izole edilen Avustralya devlet merkezlerinden biri olan Perth’dir; ama burada ücretsiz interneti kolayca bulamadığınız anlamına gelmez. Perth'de, şehir merkezinden barlara, otellere ve hava alanlarına kadar pek çok kamusal alanda ücretsiz ve sınırsız internet kullanabilirsiniz.

3.  Seul

Güney Kore'nin modern başkentinin uzun zamandır en hızlı internet bağlantılarından birine sahip olduğu biliniyor. Artık, Seul sokaklarında yürürken bu hızlı tempolu interneti kullanabilirsiniz. Şehrin muazzam internet ağı şehrin tüm bölgelerinde mevcuttur. Havalimanı, ünlü Gongnam bölgesi, parklar, müzeler ve başka yerlerdeücretsiz ve  yüksek hızda internet kullanabilirsiniz. Seul'de, taksi, otobüs ve metroda bile ücretsiz internete erişebilirsiniz.

4.  Paris

Paris,ışık şehri ve  iletişim şehridir. 200'den fazla internet bağlantı noktası bulunan Paris, çeşitli yerlerde Internet'e kolayca erişebileceğiniz bir şehirdir. Notre Dame Kilisesi, Louvre Müzesi ve diğer turistik mekanlarda internetin olmasının yanı sıra Paris kentinin çeşitli yerlerinde de ücretsiz internete erişebilirsiniz.

5.  Helsinki

Finlandiya'nın başkentindeki genel ve ücretsiz İnternet'i kullanmak için bir şifreye ihtiyacınız olmayacak ve kentin pek çok yerinde ilgi çekici mekanları ziyaret ettiğiniz zaman, e-postalarınızı da kontrol edebilir ve arkadaşlarınızla ve ailenizle iletişim kurabilirsiniz. Helsinki’nin en büyük ücretsiz iletişim ağı şehrin aşağı bölgesinde bulunur, ancak başka yerlerinde ücretsiz internet bulamayacağınız anlamına gelmiyor. Helsinki'de, otobüs ve trenlerde de Internet'e kolayca bağlanabilirsiniz.

 


 

 

Online İngilizce Eğitimi ENG45.com


  Register

Comments (0)

Send Comment


Message

English educational institution 2010-2020.

ooPeg.com © All Rights Reserved.